Sprawdź i porównaj ich oraz swój wzrost
Wypracowania
Wzrost gwiazd
pomysłnabiznes.com.pl

O BLOGU

O CO TUTAJ CHODZI?

Często widząc na żywo jakąś gwiazdę, którą znamy z  telewizji czy kina jesteśmy zaskoczeni jej fizjonomią. Najczęściej zaskakujący jest jej wzrost. W telewizji przecież on (czy ona) wydawał(a) się wyższy(-a). Tak było i w moim przypadku, gdy spotykałem na ulicach Warszawy np. Andrzeja Wajdę, Leona Niemczyka, Juliusza Machulskiego czy Daniela Olbrychskiego. Mijając sławę na tym samym gruncie, którym i my się poruszamy lub stoimy np. chodniku mamy idealne odniesienie jego wzrostu do naszego. Sytuacja, gdy widzi się aktora czy piosenkarkę na scenie, czy deskach teatru nie jest właściwą perspektywą, by określić wzrost takiej osoby.

Tak więc, jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoimi spostrzeżaniami lub sprostować informacje na temat wzrostu danej gwiazdy to proszę o informacje w komentarzach lub na mój email: krosnal@wp.eu. [Proszę pisać tylko na ten e-mail, ponieważ konta pocztowego na gazecie nie sprawdzam za często].

Ten blog ma na celu rozwiewanie wątpliwości dotyczących wzrostu znanych osób. Informacje pochodzą z zachodnich serwisów tematycznych. Co do gwiazd polskich podaję dane znalezione w internecie. Są to oczywiście dane szacunkowe, bo gwiazdy kłamią i zwykle zawyżają wzrost.

Inne informacje o gwiazdach (oprócz wzrostu) podaję z lekkim przymrużeniem oka i nie zawsze należy brać je na poważnie. Na początku starałem się pisać krótko i zwięźle na temat, a potem dodawałem coraz więcej zdjęć. Wiele z tych fotografii aż prosiło się o mniej lub bardziej dowcipny komentarz. Każdą gwiazdę lub gwiazdkę staram się traktować po równo. Nie zawsze jednak ta sztuka się udaje. Z ostrożności procesowej zaznaczam, że na tej stronie cytowane są wyłącznie tzw. fakty medialne.

Zamieszczone zdjęcia pochodzą z serwisów: wikipedia.org, filmpolski.pl, imdb.com, celebritieszone.com,  gettyimages.com oraz  plotkarskich w stylu pudelek.pl, vipnews.pl. Wszystkie użyte na stronie zdjęcia są własnością ich autorów.

 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

gettyimages.com