Sprawdź i porównaj ich oraz swój wzrost
Wypracowania
Wzrost gwiazd
pomysłnabiznes.com.pl
Blog > Komentarze do wpisu

Jean Claude Van Damme wzrost

50-letni Kickboxer po zawale.

Van DammeJean-Claude Camille François Van Varenberg (ur. 18 października 1960 w Berchem-Sainte-Agathe koło Brukseli) – belgijski aktor, scenarzysta, producent i reżyser kina akcji. W tym roku obchodził pięćdziesiąte urodziny. Dzień po urodzinach na planie nowego filmu doznał zawału podczas kręcenia sceny łóżkowej. Zawał, podobnie jak u Arnolda, był prawdopodobnie skutkiem stosowania sterydów w młodości. JCVD mając jedenaście lat trenował wschodnie sztuki walki, taekwondo, boks tajski i kulturystykę. Zdobył czarny pas w karate, a następnie tytuł Mistrza Belgii w kulturystyce. Van Damme w wieku 19 lat, jako kulturysta, ważył podobno 99 kg, by później schudnąć do normalnej dla niego wagi 78 kg. W 1981 roku wyjechał do USA, gdzie początkowo pracował jako kierowca limuzyny, taksówkarz, instalator dywanów, striptizer, barman, kelner, ochroniarz i doręczyciel pizzy. Gdy trafił do filmu zajmował się już tylko mordobiciem. Miał cztery żony, bo jest bardzo wybredny. Jego guz na czole powstał po skoku do basenu, w którym nie było wody. Jean Claude ma 175 cm wzrostu.

Van Damme kulturysta

Jako kulturysta w wieku 18 lat.

van damme klata biceps

Van Damme się napina.

van damme prywatnie

Prezentacja nóg po goleniu.

van damme karate

van damme szpagat

van damme rozciągnięcie

Słynny szpagat, czyli zamiatanie jajami podłogi.

van damme bez odwrotu

Van Damme w najlepszym swoim filmie "Bez odwrotu".

van damme lundgren

JCVD grał z Lundgrenem w "Uniwersalnym żołnierzu". Dolph ginie w jedynce poszatkowany przez jakąś maszynkę rolniczą, ale cudownie poskładany do kupy powraca w trójce, gdzie także ginie z rąk i nóg Jean'a.

van damme rodzina

A na koniec zdjęcie rodzinki Van Damme'a.

 

niedziela, 24 października 2010, krosnal
Wzrost innych gwiazd sprawdzisz klikając tutaj

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Kaban, *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/11/09 01:20:08
Nie wiem na jakim Pudelku wyczytałeś że przyczyną problemów sercowych Arnolda było stosowanie sterydów ale wiedz że jesteś w błędzie. Arnold miał wadę wrodzoną o której było wiadomo od dawna. Co do sterydów to wcale nie przeczę że je stosował bo sam się do tego przyznał. Nie piszmy jednak głupot
-
krosnal
2010/11/10 00:03:55
Może się zdziwisz, ale nie czytam Pudelka. O domniemanej wadzie serca Arnolda słyszałem. Dlatego użyłem słowa: "prawdopodobnie". Nie wierzmy jednak we wszystko, co przeczytamy, usłyszymy lub zobaczymy.
-
Gość: Pacos, *.adsl.alicedsl.de
2011/07/15 22:01:20
wspanialy aktor zawsze go szanowalem i zostanie zawsze miom idolem
-
Gość: vandammefan, *.rz.izeto.pl
2012/06/10 22:31:33
chyba jestes zakompleksiony i zazdrościsz mu jego wytrwałosci w dążeniu do celu, kobiet, nie wspominam już o sylwetce. Pokaz nam siebie, co tobie sie z życiu udało osiągnąć. Skomentujemy.
-
krosnal
2012/06/13 13:20:50
@vandammefan: Tworzysz teorie o mojej zazdrości i kompleksach zupełnie jak fanki Biebera komentujące mój wpis na jego temat. Po kimś kto lubi i ceni Van Damme'a oczekiwałbym większego wyczucia sarkazmu.
-
Gość: Tomek, 212.244.106.*
2016/02/26 23:47:20
Na pewno nigdy nie uwierzę w to że JC ważył kiedyś 99 kilo!!!!! On zawsze ważył góra 85 jak sam mówił w wywiadach nigdy nie przekroczył tej wagi bo nawet tego nie chciał. Ja mu wierzę ponieważ właśnie na tyle kilo wygląda. On ma widać raczej szczupłe kości i ładnie wyrzeźbioną sylwetkę. U Arnolda uwierzę że stosował sterydy ponieważ miał ogromną masę mięśniową. Ale u van Damme nigdy w to nie uwierzę.